Головна » 2017 » Квітень » 19 » Відкриття виставки «Життя та творчість Григоріоса Ксенопулоса»
16:13
Відкриття виставки «Життя та творчість Григоріоса Ксенопулоса»

19 квітня в Грецькому культурному центрі «Меотида» відбулося відкриття виставки «Життя та творчість Григоріоса Ксенопулоса», присвяченої 150-річчю від дня народження видатного грецького письменника. Захід проведений у рамках ΧVІ Всеукраїнської студентської олімпіади з новогрецької мови та літератури.

На відкритті експозиції були запрошені голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні, викладачі та студенти факультету грецької філології МДУ, представники грецької громади Маріуполя.

Присутні на культурному заході почули доповідь про життя і творчій доробок Григоріоса Ксенопулоса і побачили презентацію уривку з його театрального твору «Таємниця графині Валерени». Міні-виставу підготували студенти факультету грецької філології під керівництвом викладачів Ефі Макрі та Аргіріса Нікаса, які працюють на кафедрі грецької філології та перекладу МДУ по лінії Міністерства освіти Греції.

Також виступив танцювальний колектив факультету грецької філології МДУ «Корес» під керівництвом старшого викладача кафедри грецької філології та перекладу Олени Пічахчи. Колектив виконав традиційні танці островів Ептаніса, а саме острова Закінф, на якому народився Григоріос Ксенопулос.

По завершенні заходу гості отримали можливість детально ознайомитися з матеріалами виставки, надісланими Грецьким фондом культури в Одесі.

Читайте також: Програма післядипломного навчання від Афінського національного університету імені Каподистрії

 

 

 

 

Переглядів: 646 | Додав: Прес-центр