Головна » 2017 » Жовтень » 30 » Відомі українські вчені прочитали лекції для студентів спеціальностей «Кібербезпека» і «Системний аналіз»
14:34
Відомі українські вчені прочитали лекції для студентів спеціальностей «Кібербезпека» і «Системний аналіз»

Минулого тижня у Маріупольському державному університеті пройшли лекції авторитетних українських вчених, викладачів кафедри математичних методів та системного аналізу Сергія Толюпи та Олега Тимчука. Заняття відвідали студенти спеціальностей «Системний аналіз» і «Кібербезпека». 

Професор Серій Толюпа прочитав лекцію на тему «Кібербезпека: наше майбутнє та сьогодення». Олег Тимчук поділився практичними знаннями, розкривши тему «Створення додатків за допомогою технологій Qt, PyQt та Python».

У 2013 році кафедра математичних методів та системного аналізу МДУ здійснила перший набір на спеціальність «Системний аналіз», а цього року розпочала підготовку бакалаврів за освітньою програмою «Кібербезпека». На сьогоднішній день на цих спеціальностях навчається понад 60 студентів. Кадровий склад кафедри налічує 3 доктори наук і 9 кандидатів наук, серед яких відомі вчені провідних вишів країни.

Починаючи з цього навчального року, на кафедрі МДУ за сумісництвом працює Сергій Толюпа – професор кафедри кібербезпеки і захисту інформації Київського національного університету імені Тараса Шевченка, член науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України в галузі «Інформаційна безпека», автор 5 монографій та понад 150 наукових та навчально-методичні праць, 16 навчальних підручників та посібників, 5 з яких мають гриф МОН України. Також до колективу науково-педагогічних працівників вишу приєднався Олег Тимчук – кандидат технічних наук, доцент кафедри комп’ютерних технологій, в. о. декана фізико-технічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса. 

Таким чином, студенти МДУ регулярно матимуть змогу слухати лекції відомих фахівців у галузі інформаційних технологій.

Читайте також: У МДУ відбувся круглий стіл «Кібербезпека і системи захисту інформації: виклики сучасності»

Переглядів: 537 | Додав: Прес-центр