Головна » 2017 » Жовтень » 26 » Відомий журналіст і викладач МДУ Андрій Куликов зустрівся з поліцейськими Донеччини
11:16
Відомий журналіст і викладач МДУ Андрій Куликов зустрівся з поліцейськими Донеччини

Співпраця Маріупольського державного університету та Головного управління Національної поліції в Донецької області набуває нових форм. 

25 жовтня у главку відбувся семінар старшого викладача кафедри соціальних комунікацій МДУ, відомого журналіста і медіа-експерта, голови правління ГО «Громадське радіо», голови Комісії з журналістської етики Андрія Куликова. Тема семінару – «Взаємодія з медіа», серед учасників – начальники структурних і територіальних підрозділів поліції, прес-офіцери та працівники, які відповідають за зв’язки з громадськістю.

На заходу учасників привітали начальник ГУНП в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин і ректор МДУ, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі, професор Костянтин Балабанов.

Під час спілкування з поліцейськими Андрій Куликов поділився особистим досвідом і думками щодо спільної роботи поліції та ЗМІ із захисту прав громадян. Медіа-експерт розповів про те, як працювати з журналістами, аби надавати людям вчасну, об’єктивну та якісну інформацію та як ефективно використовувати соцмережі. Також експерт навів приклади співробітництва поліції та мас-медіа у різних країнах світу, зокрема у США та Великій Британії. 

Більше п’яти років Андрій Куликов є партнером та добрим другом Маріупольського держуніверситету. Відомий український журналіст регулярно зустрічається зі студентами, читає лекції, проводить майстер-класи і тренінги. Нещодавно Андрій Куликов відсвяткував ювілей. З цієї нагоди ректор вручив Андрію Вікторовичу подяку, відзначивши його високий професіоналізм, всебічну підтримку діяльності університету та вагомий особистий внесок у підготовку молодого покоління фахівців. 

У матеріалі використані фото ГУНП в Донецькій області

Читайте також: У МДУ завершився XVII Тиждень італійської мови у світі

Переглядів: 602 | Додав: Прес-центр