Головна » 2017 » Лютий » 15 » Вихователі дошкільних навчальних закладів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ
10:22
Вихователі дошкільних навчальних закладів отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ

10 лютого 37 вихователів дошкільних навчальних закладів Маріуполя успішно завершили навчання на курсах підвищення кваліфікації на базі Маріупольського державного університету та отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації державного зразка. Це вже четверта група працівників дошкільної освіти, які підвищили свій кваліфікаційний рівень у МДУ у 2016-2017 навчальному році. Нагадаємо, що протягом жовтня-листопада навчання на курсах підвищення кваліфікації пройшли 82 вихователі та 28 вихователів-методистів.

Викладачі кафедри дошкільної освіти, професори Катерина Щербакова, Юлія Косенко, доценти Юлія Демидова, Олена Брежнєва, старший викладач Вікторія Яйленко, поділились своїм досвідом, науково-методичними напрацюваннями зі слухачами курсів під час проведення лекційних та семінарсько-практичних занять.

Як відзначили вихователі, за час навчання вони суттєво збагатили свої професійні знання та вміння, отримали чудову можливість обміну досвідом та цінними ідеями, що дозволить їм удосконалити навчально-виховний процес своїх установ.  

Читайте також: Вчителі шкіл отримали свідоцтва про підвищення кваліфікації у МДУ

Переглядів: 632 | Додав: Прес-центр