Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Викладач МДУ Юлія Жарікова відвідала острів Кітнос у складі делегації від Маріуполя
15:11
Викладач МДУ Юлія Жарікова відвідала острів Кітнос у складі делегації від Маріуполя

2 жовтня делегація з Маріуполя на чолі з міським головою Вадимом Бойченко відвідала острів Кітнос з метою зміцнення ділових і культурних зв'язків. У складі української делегації Грецію відвідала т. в. о. завідувача кафедри грецької мови і перекладу Маріупольського державного університету, доцент Юлія Жарікова. Вона представляла внз як центр культурного і духовного відродження греків Приазов'я, а також сприяла організації перекладу в ході офіційних зустрічей.

Програма візиту на острів була насиченою і передбачала ряд зустрічей, зокрема з мером Кітноса Стаматісом Гардерісом і представниками Генерального секретаріату МЗС Грецької республіки у справах греків зарубіжжя. Важливою подією візиту стала передача мощей Митрополита Ігнатія на острів Кітнос - його історичну батьківщину.

Через 300 років після смерті Святителя частка мощей була повернута його співвітчизникам, що стало історичною подією для всіх греків. В урочистих заходах, присвячених прийому мощей Митрополита Ігнатія, взяв участь Надзвичайний і Повноважний Посол України в Грецькій Республіки Володимир Шкуров.

Читайте також: Студенти МДУ відвідали Маріупольський краєзнавчий музей

 

Переглядів: 482 | Додав: Прес-центр