Головна » 2018 » Листопад » 1 » Викладачі та вчителі Маріуполя обговорили питання організації роботи з обдарованою учнівською молоддю
14:49
Викладачі та вчителі Маріуполя обговорили питання організації роботи з обдарованою учнівською молоддю

31 жовтня на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбувся методичний семінар для вчителів міста на тему «Методологія та організація наукового дослідження». Захід організований у рамках співпраці університету із департаментом освіти Маріупольської міської ради.

Учасники семінару обговорили питання організації роботи з обдарованою учнівською молоддю й обмінялися досвідом проведення досліджень в області зарубіжної літератури та іноземної філології.


Головним спікером була доцент кафедри англійської філології Наталя Городнюк, яка розповіла про структуру наукової роботи і методи проведення досліджень. В. о. завідувача кафедри англійської філології, доцент Юлія Федорова поділилася досвідом роботи зі здібними учнями у рамках очно-заочної школи «Юний дослідник» Малої академії наук України. На процесі обрання тем наукових досліджень і процедурі захисту робіт зосередила увагу вчитель вищої категорії, викладач англійської мови Маріупольського технічного ліцею Ольга Куриленко. 


Метою подібних заходів є об'єднання зусиль освітян задля залучення учнів до наукової та експерементальної діяльності, а також підвищення кваліфікації вчителів, які виступають науковими керівниками. 


Читайте також: У МДУ поновила роботу школа «Юний дослідник»

Переглядів: 118 | Додав: Press