Головна » 2018 » Червень » 6 » Викладачі історичного факультету МДУ спонукали учнів замислитися над глобальними проблемами людства
15:41
Викладачі історичного факультету МДУ спонукали учнів замислитися над глобальними проблемами людства

6 червня на історичному факультеті Маріупольського державного університету пройшла зустріч з учнями 8-х класів Маріупольського міського ліцею та 9-х класів НВК «гімназія-школа» №27. Інтерактивний захід на тему «Роль інформації і культури в реалізації цілей сталого розвитку» організували викладачі кафедри культурології та інформаційної діяльності МДУ.

Завідувач кафедри, доцент Галина Батичко розповіла учням про особливості сприйняття інформації, формування інформаційної культури та її роль у забезпеченні цілей сталого розвитку суспільства. Доцент кафедри Степан Янковський разом зі слухачами з’ясували можливості для самореалізації в сучасних умовах, а доцент В’ячеслав Кудлай розповів присутнім про загрози інформаційній безпеці у глобальному інформаційному середовищі.


Щоб учні усвідомили важливість дотримання принципів збалансованого розвитку та особисту відповідальність за збереження балансу у світі, їм запропонували поділитися на команди та розробити власний план дій щодо реалізації цілей сталого розвитку. Ідеї школярів стосувалися вирішення екологічних питань шляхом припинення використання миючих засобів та сортування сміття, а також проблем економії енергоресурсів.


Наприкінці заходу викладачі кафедри культурології та інформаційної діяльності ознайомили учнів зі спеціфикою навчання на спеціальностях «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» і «Культурологія».


Читайте також: Учні Маріупольського міського ліцею відвідали Науково-дослідний екологічний центр МДУ

Переглядів: 258 | Додав: Press