Головна » 2018 » Квітень » 6 » Психологи МДУ провели майстер-клас для співробітників поліції
13:04
Психологи МДУ провели майстер-клас для співробітників поліції

5 квітня викладачі кафедри практичної психології Маріупольського державного університету зустрілися зі співробітниками Головного управління Національної поліції в Донецькій області.

Завідувач кафедри практичної психології, доцент Людмила Варава і доцент кафедри Лілія Тищенко провели майстер-клас на тему «Причини виникнення та засоби профілактики психосоматичних розладів особистості: емоційно-чуттєві та поведінкові аспекти». Метою заходу було попередження емоційного вигорання, яке вражає людей, чия професія пов'язана із постійним спілкуванням.

 

Психологи зосередили увагу поліцейських на необхідності оволодіння навичками усвідомленої саморегуляції своїх переживань та емоційних станів з урахуванням актуальної ситуації, вирішуваної задачі та власної позиції. Під час майстер-класу учасники мали можливість відпрацювати технології диференціації особистих психоемоційних проявів, випробувати механізми утримання психологічної колізії під час вирішення професійних завдань та уникнення емоційного вигоряння.  

 

Це вже другий захід за участі психологів МДУ, який проходить у рамках договору про співпрацю між університетом і ГУНП в Донецькій області. У березні доктор психологічних наук, професор кафедри практичної психології Галина Горбань провела для поліцейських інтерактивну лекцію на тему: «Технології соціально-психологічної взаємодії: професійний аспект».

 

Читайте також: Доцент МДУ Лілія Тищенко взяла участь в обговоренні питань адаптації студентів з обмеженими можливостями здоров’я

Переглядів: 231 | Додав: Press