Головна » 2018 » Лютий » 22 » Вчені МДУ взяли участь у круглому столі з перспектив розвитку юридичної освіти в Україні
15:26
Вчені МДУ взяли участь у круглому столі з перспектив розвитку юридичної освіти в Україні

22 лютого відбувся регіональний круглий стіл на тему «Вища юридична освіта: історичний досвід та перспективи розвитку», у якому взяли участь викладачі кафедри права та публічного адміністрування Маріупольського державного університету.

Круглий стіл проходив на базі Донецького юридичного інституту Міністерства внутрішніх справ України. На відкритті заходу присутніх привітав ректор Донецького юридичного інституту Віктор Бесчастний. До обговорення долучилися науковці, юристи-практики, студенти та курсанти.

В. о. завідувача кафедри права та публічного адміністрування МДУ, професор Борис Свірський розповів присутнім про основні положення законопроектів про юридичну освіту, що наразі розглядаються профільним комітетом Верховної Ради України. Він звернув увагу на переваги та недоліки представлених документів, зупинився на концептуальних засадах формування сучасної системи підготовки висококваліфікованих фахівців-правознавців. Також у дискусії взяли участь доценти МДУ Євген Годованик та Євген Черних, які висловили власну думку стосовно реформування юридичної освіти в Україні з урахуванням позитивного зарубіжного досвіду.

Наприкінці зустрічі учасники круглого столу отримали сертифікати й обговорили напрямки подальшої співпраці щодо створення умов для якісної підготовки юристів у Донецької області.

Читайте також: МДУ оголошує набір на курси підвищення кваліфікації для адвокатів

Переглядів: 297 | Додав: Press