Головна » 2017 » Червень » 2 » Викладачі МДУ навчають школярів німецької в межах "Літньої мовної школи"
10:27
Викладачі МДУ навчають школярів німецької в межах "Літньої мовної школи"

З 29 травня по 1 червня викладачі кафедри німецької та французької філології Маріупольського державного університету Світлана Ганжело, Віктор Дорменєв та Марина Марченко брали участь у роботі «Літньої мовної школи», яка була організована на базі загальноосвітньої школи №18. Викладачі кафедри проводили заняття з німецької мови для учнів 5-их класів. Заняття були спрямовані на розвиток комунікативних компетентностей з німецької мови та проводились відповідно до новітніх підходів викладання.
 
На занятті темами для спілкування були хобі, вільний час та мода. Викладачі майстерно варіювали  різними соціальними формами роботи з учнями, такими як групові та парні, що сприяло підвищенню комунікативної активності учнів під час іншомовного спілкування. При проведенні занять застосовувались викладачами такі методики як «Klassenspaziergang», «Leserallye», «Rückendiktat», «Rollenspiel» та інші, які є ефективними для підвищення продуктивності іншомовної комунікації та пропонуються провідними німецькими методистами. 

Слід зазначити, що кафедра німецької та французької філології тривалий час плідно співпрацює зі школою №18. Cтуденти факультету іноземних мов проходять на базі цього навчального закладу педагогічну практику, що дозволяє їм здобути практичний досвід під керівництвом провідних досвідчених вчителів-педагогів цієї школи. Також вчителі ЗОШ №18 відвідують семінари з методики викладання німецької мови, які проводяться на базі факультету іноземних мов МДУ. Учні школи №18 беруть активну участь у заходах популяризації вивчення німецької мови, які проводить кафедра німецької та французької філології. 

Читайте також: Студенти МДУ провели тренінг для підвищення соціальної активності молоді Маріуполя


 

Переглядів: 333 | Додав: Прес-центр