Головна » 2017 » Червень » 29 » Викладачі МДУ організували круглий стіл з нагоди Дня Конституції
15:41
Викладачі МДУ організували круглий стіл з нагоди Дня Конституції

28 червня з нагоди Дня Конституції України кафедра історичних дисциплін за участі кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики, кафедри права та публічного адміністрування Маріупольського державного університету провели круглий стіл за темою «Від Конституції Пилипа Орлика до сучасності»

Доповідачами круглого столу виступили професори Володимир Романцов і Борис Свірський, доценти Олександр Черепченко та Вадим Коробка. У засіданні круглого столу взяли участь студенти МДУ та інші зацікавленні особи.

Обговорюючи світову та вітчизняну практику конституційного будівництва, питання історії української конституції, учасники круглого столу відзначили роль Конституції України у становленні демократичної та правової держави. Поміж іншого, співбесідники наголошували на загальну потребу формування правової культури громадян, поваги до Основного Закону України, а використання історичної пам’яті про українську козацьку спадщину українського Надазов’я як способу об’єднання та консолідації навколо загальнонаціональних інтересів.


 

Переглядів: 331 | Додав: Прес-центр