Головна » 2016 » Вересень » 23 » Викладачі МДУ – переможці конкурсу «Краща книга року – 2016»
13:07
Викладачі МДУ – переможці конкурсу «Краща книга року – 2016»

Минулого тижня у Маріуполі відбулося нагородження переможців та лауреатів Восьмого відкритого міського конкурсу «Краща книга року – 2016», який проводився за підтримки управління культури і туризму Маріупольської міської ради і Комунальної установи «Центральна бібліотечна система для дорослих».

За підсумками конкурсу високу оцінку здобули видання викладачів Маріупольського державного університету. Диплом переможця у номінації «Наукова книга. Гуманітарні науки» отримала професор кафедри практичної психології МДУ Олена Попович з монографією «Функції культуротворчості як фактор креативності особистості». Лауреатом у цій же номінації стала доцент кафедри педагогіки та освіти Юлія Короткова – автор монографії «Розвиток мовної освіти в університетах Греції та Республіки Кіпр: історико-педагогічний аспект».

 

Викладачі кафедри грецької філології та перекладу, доцент Наталя Воєвутко і старший викладач Руслана Аліпа, які подали на участь у конкурсі учбовий комплект «Новогрецька мова. 8 клас», отримали диплом лауреатів у номінації «Наукова книга. Шкільна педагогіка».

 

Вітаємо викладачів Маріупольського державного університету та бажаємо подальших успіхів і досягнень в улюбленій справі!

Читайте також: Костянтин Балабанов подякував Генконсулу Греції Елені Георгопулу за привітання з нагоди підвищення його дипломатичного статусу

Переглядів: 383 | Додав: Прес-центр