Головна » 2017 » Грудень » 6 » Викладачі МДУ розповіли школярам, як влаштована правова система
15:23
Викладачі МДУ розповіли школярам, як влаштована правова система

6 грудня доцент кафедри права та публічного адміністрування Маріупольського державного університету Євген Годованик та асистент кафедри, помічник судді Апеляційного суду Донецької області в м. Маріуполі Артур Городовенко зустрілися з учнями Спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням окремих предметів № 3.

Зустріч відбулася у форматі майстер-класу на тему «Верховенство права та його значення у сучасному суспільстві» у рамках Всеукраїнського тижня права. 

Викладачі МДУ розповіли старшокласникам про основні етапи розвитку української держави, ключові проблеми й оптимальні шляхи подальшого розвитку національної правової системи. Розглянули також найважливіші тенденції проведення судової реформи та інші актуальні питання модернізації суспільно-правового життя. Помічник судді Апеляційного суду Донецької області Артур Городовенко, який є випускником СШ № 3 і випускником МДУ, наголосив на основних якостях, необхідних для успішної практичної праці в юридичній сфері.

Наприкінці зустрічі керівництво та викладачі школи висловили подяку МДУ за плідне та цікаве співробітництво у сфері правового виховання учнів.

Читайте також: Перша група адвокатів успішно завершила курси підвищення кваліфікації у МДУ

Переглядів: 435 | Додав: Прес-центр