Головна » 2017 » Липень » 11 » Викладачі МДУ відвідали Янінський університет за програмою мобільності Еразмус+
11:24
Викладачі МДУ відвідали Янінський університет за програмою мобільності Еразмус+

Важлимим напрямком міжнародної діяльності Маріупольського державного університету є розвиток співпраці із закордонними вищими навчальними закладами за програмою мобільності Еразмус+. Яскравим прикладом такого співробітнитва є реалізація угоди з Янінським університетом, у рамках якої викладачі та студенти МДУ отримують гранти на стажування у Греції. Цього літа до Янінського університету вирушили в. о. завідувача кафедри грецької філології та перекладу Юлія Жарікова та в. о. завідувача кафедри теорії та практики перекладу Марія Смирнова. З 29 червня по 7 липня викладачі вишу проводили лекції грецькою та англійською мовами на факультеті філософії, педагогіки та психології Янінського університету. На лекціях висвітлювалися питання з теоретичного мовознавства та філософії мови.

Стажування викладачів координували професори кафедри філософії Янінського університету Елені Леотсіні та Васілікі Папаніколау-Солому та завідувач відділу зовнішніх зв’язків Демі Сіамопулу. Юлія Жарікова та Марія Смирнова у рамках програми мобільності взяли участь у роботі круглого столу, під час якого відбувся обмін досвідом викладачів з організації учбового процесу в обох країнах. Також обговорювалася тематика наукових досліджень та співпраця між університетами у галузі міждисциплінарних досліджень.

Проходження стажування супроводжувалося проведенням досліджень у центральній бібліотеці Янінського університету. Директор центру неоелліністичої філософії та завідувач відділу аспірантури, професор Константінос Петсіос ознайомив викладачів МДУ з рідкісними рукописами епохи Просвітництва та роботою хірографа у бібліотеках кафедри філософії, в яких також представлена література грецькою та іншими мовами. Деякі екземпляри було передано до бібліотеки елліністичних студій імені Костянтиноса Левендіса, яка працює на базі факультету грецької філології МДУ.

Читайте також: Доцент МДУ Наталя Воєвутко нагороджена відзнакою Університету Фракії імені Демокріта

Переглядів: 705 | Додав: Прес-центр