Головна » 2018 » Лютий » 23 » Педагоги Донеччини обговорили перспективи співпраці в умовах Нової української школи
14:45
Педагоги Донеччини обговорили перспективи співпраці в умовах Нової української школи

23 лютого на факультеті іноземних мов Маріупольського державного університету відбулася ІІ Регіональна науково-практична конференція «Нова українська школа: теорія і практика», організована з ініціативи кафедри педагогіки та освіти МДУ. У науковому заході взяли участь викладачі університету, керівники та педагоги закладів дошкільної та загальної середньої освіти Маріуполя та прилеглих районів. 

На відкритті присутніх привітали перший проректор МДУ, професор Олена Булатова і декан факультету іноземних мов, професор Олена ПавленкоПід час конференції учасники обговорили проблеми формування партнерського соціуму в умовах Нової української школи, питання організаційно-педагогічного забезпечення початкової освіти, організації та здійснення профільного навчання й інклюзивної освіти, професійної підготовки фахівців для Нової української школи.

Нова українська школа є ключовою реформою Міністерства освіти і науки України, мета якої – створити школу, у якій буде приємно навчатись і яка даватиме учням не тільки знання, а й уміння застосовувати їх у житті. У такій школі прислухатимуться до думки учнів, вчитимуть їх критично мислити, не боятися висловлювати власну думку та бути відповідальними громадянами.

Проведення подібних конференцій на базі університету сприяє налагодженню сталих наукових зв’язків МДУ із закладами дошкільної та загальної освіти міста, а також створює дискусійний майданчик для обговорення актуальних освітніх проблем на регіональному рівні.

Читайте також: У МДУ завершилися чергові курси підвищення кваліфікації освітян

Переглядів: 319 | Додав: Press