Головна » 2016 » Вересень » 5 » Викладачі МДУ взяли участь у обговоренні цілей сталого розвитку для України
12:36
Викладачі МДУ взяли участь у обговоренні цілей сталого розвитку для України

2 вересня 2016 року у Маріупольському міському палаці естетичного  виховання відбулася обласна консультація щодо цілей сталого розвитку для України на період до 2030 року. Захід проведений з ініціативи представництва Організації Об’єднаних Націй в Україні спільно з Німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» за підтримки Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради.

До обговорення зазначених питань були запрошені викладачі Маріупольського державного університету: доцент кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики Олександр Черепченко, доцент кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Христина Мітюшкіна, доцент кафедри менеджменту Людмила Кислова, старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима.

 

З вітальним словом до учасників звернулися міський голова Вадим Бойченко та Глава Представництва Дитячого Фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні Джованна Барберіс.

Під час консультації у центрі уваги були проблеми збереження морських ресурсів, відповідальне споживання і виробництво, впровадження інноваційних методів промисловості, економічне зростання, збереження питної води і санітарні умови. 

Читайте також: 11 викладачів кафедри німецької та французької філології МДУ взяли участь у семінарі Deutsch Lehren Lernen

 

Переглядів: 768 | Додав: Прес-центр