Головна » 2019 » Грудень » 6 » Викладачі МДУ взяли участь в Україно-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»
15:38
Викладачі МДУ взяли участь в Україно-британському форумі «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті»

4 грудня у Києві відбувся Україно-британський форум «Досконалість викладання і навчання у вищій освіті», у якому взяли участь декан факультету іноземних мов Маріупольського державного університету, професор Олена Павленко та доцент кафедри теорії та практики перекладу Олена Пефтієва.

Форум є першим у серії заходів нової трирічної Програми вдосконалення викладання у вищій освіті України (Ukraine Higher Education Teaching Excellence Programme). Захід мав на меті започаткувати національну платформу для фахового обговорення та обміну кращими практиками викладання і навчання в українських університетах.


У форумі взяли участь ексміністр освіти і науки України Лілія Гриневич, ректори, проректори, керівники підрозділів, провідні науково-педагогічні працівники закладів вищої освіти й експерти, які активно залучені до процесу вдосконалення викладання та професійного розвитку викладачів університетів.  


Учасники форуму ознайомилися з досвідом Великої Британії щодо вдосконалення викладання у вищій школі та досвідом університетів України щодо професійного розвитку викладачів, а також обговорили, що необхідно університетам для вдосконалення викладання та яким чином національна політика сприятиме цьому процесу. 


Під час форуму Британська Рада представила нову Програму, спрямовану на розвиток досконалості викладання і навчання у вищій школі України, реалізація якої відбуватиметься протягом 2019-2022 років. 


Партнерами Британської Ради в Україні у реалізації програми є Інститут вищої освіти НАПН України та Advance HE (Велика Британія). Програма реалізується за підтримки Міністерства освіти і науки України та Національного агентства забезпечення якості вищої освіти.

 

Читайте такожЗ 2020 року МДУ готуватиме журналістів за європейськими програмами


Підпишіться на телеграм-канал t.me/mdu_mariupol і першими дізнавайтеся найцікавіші новини МДУ

Переглядів: 271 | Додав: Press