Головна » 2017 » Квітень » 10 » Викладачі МДУ оцінювали роботи учасників XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови
13:23
Викладачі МДУ оцінювали роботи учасників XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови

Минулого тижня на базі спеціалізованої школи з поглибленим вивченням новогрецької мови №46 п.Старий Крим відбулося відкриття XIX Всеукраїнської Олімпіади школярів з новогрецької мови, історії Греції і греків України, грецької художньої творчості. В Олімпіаді взяли участь понад 400 дітей з Маріуполя, Києва, Одеси, Запоріжжя, Краматорська, Волновахи, Сартани, Старого Криму, а також з сільських районів Донецької області. Організатором заходу виступила Федерація грецьких товариств України за фінансової підтримки Благодійної організації «Фонд Бумбураса».

Школярі змагалися в таких номінаціях: «Новогрецька мову», «Історія», «Вокал-колективи», «Читці» (новогрецька мова, румейський і урумський діалекти), «Поети», «Хореографія» та «МЗО» (заочно).

Оцінювали роботи і виступи учасників Олімпіади компетентне журі у складі викладачів кафедри грецької філології та перекладу і кафедри історичних дисциплін Маріупольського державного університету, працівників культури і досвідчених викладачів з Греції.

Серед почесних гостей Олімпіади - Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу, голова Федерації грецьких товариств України Олександра Проценко-Пічаджі, координатор з питань освіти в Генеральному консульстві Греції в Маріуполі Хриса Тамісоглу, директор департаменту освіти Маріупольської міської ради Світлана Добровольська і багато інших.

Після підбиття підсумків олімпіади переможцям були вручені дипломи та пам'ятні подарунки. Також кожен учасник Олімпіади отримав свідоцтво учасника та подарунок від Глави «Фонду Бумбураса» Пантелеймона Бумбураса.

Читайте також: Культурно-просвітницький захід «Творчість Нікоса Казандзакіса очима студентів»

 

Переглядів: 717 | Додав: Прес-центр