Головна » 2021 » Грудень » 24 » Викладачі та студенти МДУ відвідали дипломатичний святковий захід
18:10
Викладачі та студенти МДУ відвідали дипломатичний святковий захід

22 грудня, у День працівника дипломатичної служби України, відбувся ХІІ Дипломатичний бал. Святковий захід організований молодіжною громадською організацією політологів і міжнародників DIPCORPUS, яку заснували студенти Маріупольського державного університету. 

Дипломатичний бал – яскрава подія, яка щорічно збирає студентів, викладачів і випускників спеціальностей «Політологія» та «Міжнародні відносини».


За традицією захід розпочався з вальсу, після чого присутніх привітали радник ректора МДУ, професор Костянтин Балабанов, декан історичного факультету, професор Вікторія Лисак, завідувач кафедри політології та міжнародних відносин, доцент Олена Гільченко. Вони побажали успіхів у науковій діяльності, вдалих починань і продуктивної роботи задля розвитку дипломатії в Україні.


Святкова програма включала творчі номери і конкурси. На балу лунали пісні під гітару, а також пісні у виконані студентів. Також кожен бажаючий міг продемонструвати вміння танцювати і знання пісень, вгадати викладача за фактом, показати дитячу казку на політичний манер і отримати за це подарунки з фірмовою продукцією МДУ. 

 

Читайте також: Досягнення неможливі без людей: Маріупольський університет відсвяткував 30-річчя

Переглядів: 361 | Додав: Press