Головна » 2018 » Вересень » 5 » Викладачі та студенти МДУ взяли участь у німецько-українському проекті «Міст з паперу»
17:19
Викладачі та студенти МДУ взяли участь у німецько-українському проекті «Міст з паперу»

З 31 серпня по 3 вересня у Маріуполі проходила IV німецько-українська зустріч письменників «Міст з паперу». Партнером проекту виступив Маріупольський державний університет.

У рамках заходу викладачі кафедри німецької та французької філології і студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» відвідали показ кінострічки «Остання подорож Леандера», поспілкувалися з режисером Ніком Бейкер-Монтейсом, побачили літературний перфоманс тощо.


Програма міжнародного проекту «Міст з паперу» включала також лекцію доцента кафедри міжнародних відносин та зовнішньої політики МДУ Сергія Пахоменка. Його доповідь «Маріуполь: віднайдення ідентичності. Суспільство, політика та історична пам‘ять у прифронтовому місті» викликала великий інтерес як у місцевих жителів, так і у зарубіжних гостей.
 

Не менш цікавою для українських і німецьких митців була екскурсія Маріуполем, яку провела випускниця спеціальності «Історія», аспірантка МДУ Ольга Демідко. Вона розповіла про німецький «слід» в історії міста і показала відповідні архітектурні пам’ятки. 
 

Завершальним пунктом програми був прийом, який організувало Генеральне консульство Німеччини у Донецьку (з офісом у Дніпрі). На захід були запрошені т. в. о. проректора з науково-педагогічної роботи Ірина Петрова, декан факультету іноземних мов Олена Павленко, заступник декана факультету іноземних мов Марина Марченко та в. о. завідувача кафедри німецької та французької філології Юлія Кажан. Вони обговорили перспективи подальшої співпраці МДУ з Німеччиною під час спілкування із заступником Генерального консула Петером Шмалем.
 

Читайте також: Студенти спеціальності «Мова та література (німецька)» отримали сертифікати Ґете-Інституту

Переглядів: 243 | Додав: Прес-центр