Головна » 2018 » Лютий » 22 » Співробітники та студенти МДУ відвідали семінар-тренінг із проблем ґендерної рівності
16:48
Співробітники та студенти МДУ відвідали семінар-тренінг із проблем ґендерної рівності

21 лютого співробітники та студенти Маріупольского державного університету відвідали семінар-тренінг, присвячений проблемам гендерної рівності. Захід організований за сприяння організацій «ООН Жінки», «Український жіночий фонд» та Програми розвитку ООН. Тренерами виступили спеціалістка з програмних питань структури «ООН Жінки» Уляна Біла та журналістка, ґендерна експертка Ольга Веснянка.

У семінарі взяли участь директор Центру ґендерних досліджень і освіти ПРООН Юлія Константинова, начальник відділу з організації практик та працевлаштування випускників Наталія Сальнікова, студентки спеціальності «Міжнародні відносини» Олександра Рабчевська й Анастасія БирдінаПід час двох панельних дискусій («Жінки у владі та прийняття рішень» і «Ґендерні ролі, традиції та стереотипи») учасники розкрили сутність проблеми ґендерної нерівності в Україні та розробили шляхи-стратегії її подолання.

Також у рамках заходу пройшла презентація робіт переможців конкурсу «Зобрази гендерну рівність», який проходив у рамках спільної програми UN Women та ПРООН «Відновлення управління та сприяння примиренню у постраждалих від кризи громадах України».

Читайте також: Вчені МДУ взяли участь у круглому столі з перспектив розвитку юридичної освіти в Україні

Переглядів: 278 | Додав: Press