Головна » 2021 » Жовтень » 1 » Викладачів і співробітників МДУ відзначено грамотами та подяками з нагоди Дня працівників освіти
17:30
Викладачів і співробітників МДУ відзначено грамотами та подяками з нагоди Дня працівників освіти


До Дня працівників освіти викладачів і співробітників Маріупольського державного університету відзначили на всеукраїнському, обласному та міському рівнях.

За особистий внесок у розвиток національної освіти, навчання і виховання молодого покоління та плідну науково-педагогічну діяльність відзнаки отримають понад 20 освітян. 


Професора кафедри економіки та міжнародних економічних відносин Юрія Макогона нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України за вагомий особистий внесок у забезпечення розвитку освіти і науки, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.


У свою чергу, професора кафедри дошкільної освіти Катерину Щербакову відзначено довічною стипендією за видатні заслуги у сфері вищої освіти. Варто відзначити, що кандидати на призначення стипендії обираються серед науково-педагогічних працівників, які протягом багатьох років сумлінно і на високому рівні здійснюють підготовку студентів.


Також з нагоди свята викладачів і співробітників нагородили нагрудними знаками «За наукові та освітні досягнення», грамотами та подяками Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України, Донецької обласної державної адміністрації, департаменту освіти ДонОДА, Маріупольської міської ради, міського голови та ректора МДУ.


Дорогі освітяни, отримані відзнаки  це чудовий показник Вашої щирої любові до справи та щедрої передачі знань. Бажаємо вам ніколи не зупинятся на досягнутому, завжди рухатися вперед і сміливо підкорювати найвищі вершини! 


Вітаємо з професійним святом – Днем працівників освіти!

 

Переглядів: 487 | Додав: Press2