Головна » 2020 » Червень » 15 » Колектив МДУ отримав грамоти і подяки за розвиток наукового й інтелектуального потенціалу учнівської молоді
16:55
Колектив МДУ отримав грамоти і подяки за розвиток наукового й інтелектуального потенціалу учнівської молоді

До Дня науки викладачів і співробітників Маріупольського державного університету відзначили грамотами Департаменту освіти і науки Донецької обласної державної адміністрації та подяками Методично-консалитнгового Центру Маріупольської міської ради.

За високий рівень підготовки учнів-переможців II етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України грамотами нагороджені доценти Христина Мітюшкіна, Ольга Беззубченко, Олена Мельникова-Курганова та Оксана Мороз.


Ректора МДУ, члена-кореспондента НАПН України, професора, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова та колектив Маріупольського держуніверситету відзначено подякою за сприяння у проведенні міського етапу Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад, конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України.


Також викладачі МДУ отримали подяки за плідну співпрацю та всебічну підтримку обдарованої молоді до наукових досліджень і розкриття їхнього творчого потенціалу.


Маріупольський державний університет бере активну участь у розвитку наукового й інтелектуального потенціалу учнівської молоді Маріуполя та Донеччини. Протягом багатьох років МДУ виступає базовим закладом вищої освіти для проведення других етапів учнівських олімпіад і конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України. Викладачі університету входять до складу журі, консультують учасників, виступають науковими керівниками і рецензентами наукових робіт школярів. 

 

Читайте також: Вчені МДУ отримали відзнаки МОН, Донецької облдержадміністрації та Маріупольської міської ради до Дня науки в Україні

Переглядів: 335 | Додав: Press2