Головна » 2020 » Березень » 10 » Доцент МДУ Юлія Демидова та студентка-правниця Віолета Дресвяннікова отримали подяки від Маріупольської міської ради
13:46
Доцент МДУ Юлія Демидова та студентка-правниця Віолета Дресвяннікова отримали подяки від Маріупольської міської ради

Напередодні Міжнародного жіночого дня відбулося урочисте вручення грамот та подяк міського голови представницям освітніх, медичних установ, правоохоронних і рятувальних служб, а також студентської молоді. Нагород удостоїлися і представниці Маріупольського державного університету.

За багаторічну сумлінну плідну працю, високий професіоналізм, значні досягнення у сфері вищої освіти на міському рівні відзначили відповідального секретаря приймальної комісії МДУ, доцента кафедри дошкільної освіти Юлію Демидову. Подяку за активну життєву позицію, плідну дослідницьку роботу та вагомий внесок у розвиток студентського самоврядування отримала студентка ІІІ курсу спеціальності «Право» Віолета Дресвяннікова.


Завдяки діловим якостям і особистій відповідальності Юлія Демидова успішно організовує вступну кампанію МДУ, здійснює профорієнтаційну роботу серед учнівської молоді Маріуполя і прилеглих районів, у тому числі абітурієнтів із тимчасово окупованої території. Також Юлія Олексіївна приділяє велику увагу зміцненню кадрового потенціалу кафедри дошкільної освіти, розширенню наукових і творчих зв’язків із провідними закладами вищої освіти України та зарубіжжя, впровадженню нових методів навчання майбутніх вихователів. 


За три роки навчання в університеті Віолета Дресвяннікова зарекомендувала як соціально активна та старанна студентка. Дівчина є авторкою понад 20 наукових робіт, зокрема у фахових виданнях України, активною членкинею студентського самоврядування, учасницею волонтерських заходів на рівні університету. Крім того, у 2019 році студентка отримала грант для надання правової допомоги населенню від проєкту «UPSHIFT Україна».  


Вітаємо Юлію Демидову та Віолету Дресвяннікову із заслуженими відзнаками та зичимо невичерпної енергії для нових досягнень!

 

Читайте такожУ МДУ відсвяткували Міжнародний жіночий день

Переглядів: 159 | Додав: Press