Головна » 2022 » Листопад » 15 » Викладачки МДУ відвідали Польщу в межах проєкту від Європейської асоціації підготовки журналістів
14:00
Викладачки МДУ відвідали Польщу в межах проєкту від Європейської асоціації підготовки журналістів

Викладачки кафедри соціальних комунікацій Маріупольського державного університету відвідали семінар «Як навчати інклюзивній журналістиці?» у Познані. Освітню подорож до Польщі здійснили деканка факультету філології та масових комунікацій, професорка Світлана Безчотнікова та асистентка Наталя Андреєва.

Захід відбувся в межах роботи Європейської асоціації підготовки журналістів (EJTA), до складу якої увійшов Маріупольський університет.


Освітній захід націлений на вивчення способів вирішення проблем інклюзії засобами масової інформації. Учасники брали участь у дискусіях та виконували практичні вправи.


Протягом двох днів освітяни з європейських університетів обговорювали підходи забезпечення якісної роботи журналістів в контексті інклюзивного навчання. Отримані знання викладачки МДУ зможуть використати у навчальній програмі для студентів-журналістів.

 

За підсумками семінару кафедра планує інтегрувати досвід європейських університетів в навчальні плани майбутніх журналістів. Використання набутих знань у вигляді окремих модулів дозволить у найближчій перспективі розробити курс з інклюзивної журналістики та впровадити його в навчальний процес,

– професорка Світлана Безчотнікова.

 

Читайте такожМДУ став учасником міжнародного проєкту з розвитку управлінських навичок та інтернаціоналізації освіти

 

 

Переглядів: 110 | Додав: Прес-центр