Головна » 2018 » Червень » 26 » Випуск бакалаврів у Маріупольському державному університеті
18:05
Випуск бакалаврів у Маріупольському державному університеті

26 червня у Маріупольському державному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів бакалаврам. Цього літа документи про вищу освіту отримали понад 500 випускників, серед яких є громадяни іноземних держав: Туреччини, Китаю, Узбекистану. 38 бакалаврів отримали дипломи з відзнакою.

Першим зі знаменною подією молоде покоління привітав ректор університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він сердечно подякував викладачам і батькам за їх внесок у підготовку гідних фахівців, справжніх патріотів, порядних та розумних молодих людей і побажав випускникам-бакалаврам, щоб отриманий диплом допоміг їм здійснити мрію і знайти своє місце у житті.

 

У церемонії вручення дипломів взяли участь т. в. о. начальника Головного управління Національної поліції в Донецькій області - начальник слідчого управління, полковник поліції Сергій Беседа, начальник Центрального відділу ГУНП в Донецькій області, полковник поліції Микола Побойний, Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу та голова Маріупольського товариства греків Надія Чапні.


Серед нинішніх бакалаврів є багато молодих людей, які не тільки відмінно вчилися, а й займалися наукою, ставали призерами всеукраїнських олімпіад і конкурсів наукових робіт, отримували стипендії Президента України, Верховної Ради України, Фонду Бумбураса, імені М. С. Грушевського та І. Ф . Кураса. З-поміж них Олександра Рабчевська, Дар'я Плохотіна, Анна Шабан, Ольга Шкурат, Анастасія Бобкова та інші.


Активну участь у культурному житті університету та міста брали талановиті вокалістки університету: Поліна Харасахал, Олена Голівець, Маргарита Федіна, Єлизавета Козак, Вікторія Обуховська. Протягом навчання дівчата неодноразово виступали на університетських і міських заходах, брали участь у міжнародних творчих конкурсах, завжди гідно представляючи Маріуполь та Україну.


Цього року відбувся перший випуск бакалаврів спеціальностей «Туризм» і «Мова і література (французька)». Ці випускники поповнили ряди фахівців, затребуваних в умовах євроінтеграції України та диверсифікації економіки міста і держави.


Всього за роки роботи Маріупольський державний університет підготував понад 18 000 висококваліфікованих фахівців, які успішно працюють на великих підприємствах, в органах місцевого самоврядування, силових структурах, засобах масової інформації, школах і дошкільних навчальних закладах Маріуполя та України. Більше 1000 з них живуть і працюють за кордоном.


Читайте також: Вступ до магістратури – 2018: запрошення-перепустки вже в електронних кабінетах вступників

Переглядів: 1002 | Додав: Прес-центр