Головна » 2021 » Грудень » 14 » Випускниця МДУ Оксана Кіор увійшла у п’ятірку найкращих вчителів Приазов’я
12:28
Випускниця МДУ Оксана Кіор увійшла у п’ятірку найкращих вчителів Приазов’я

Випускниця Маріупольського державного університету Оксана Кіор взяла участь у конкурсі «Найкращі вчителі Приазов’я 2021». За його результатами жінка увійшла у п’ятірку найкращих педагогів. 

У МДУ Оксана Кіор успішно отримала освітній ступінь бакалавра за спеціальністю «Філологія. Українська мова та література». Пізніше фахівчиня повернулася до Альма-матер для навчання за магістерською програмою «Управління закладом загальної середньої освіти». Друга освіта дозволила Оксані у 2019 році зайняти посаду директора гімназії зі структурним підрозділом початкової школи І-III ступенів №17.


Конкурс проводиться для вчителів шкіл Приазов’я з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом. Цього року захід стартував у жовтні та проводився у декілька етапів. У кожному з них учасники мали змогу працювати з менторами.


Нововведенням цьогорічного конкурсу став інтегрований урок, який учасники мали провести спільно. Цей етап є актуальним: з наступного року навчальна програма учнів 5-х класів  буде побудована на інтеграції декількох предметів.

 

Головною відмінністю цього року став один з етапів конкурсу – інтегрований урок. Разом з вчителькою біології та географії ми розробили план заняття для 6 класу. Учні вирішували завдання квесту та відповідали на питання стосовно двох предметів — української мови та географії. Школярі були задоволені програмою, і це найприємніше для мене. 


Фіналом конкурсу стала церемонія нагородження переможців, на якій кращих вчтелів відзначили цінними подарунками.
 

Оксана брала участь у конкурсі чотири роки поспіль. Вона зазначає, що він допоміг їй отримати корисний досвід від колег і менторів, а також реалізувати власні ідеї в освітньому процесі.

 

Читайте також: Викладачки МДУ переймали чеський досвід з підготовки педагогів

Переглядів: 395 | Додав: Прес-центр