Головна » 2020 » Липень » 28 » Випускник МДУ Олександр Комаров – Почесний громадянин Маріуполя
10:20
Випускник МДУ Олександр Комаров – Почесний громадянин Маріуполя

Випускнику Маріупольського державного університету Олександру Комарову присвоїли звання «Почесний громадянин міста Маріуполя» за високі досягнення у спорті, популяризацію плавання та здорового способу життя, а також укріплення позитивного іміджу рідного міста.

У МДУ хлопець здобув дві вищі освіти за спеціальностями «Міжнародна економіка» і «Публічне управління та адміністрування». Як зазначає Олександр, здобуті в університеті знання з економіки та права допомагають йому у повсякденному житті. Також він впевнений, що вони будуть корисні у подальшій професійній і громадській діяльності. 


Олександр є Заслуженим майстром спорту України і членом штатної збірної команди України з плавання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. На рахунку хлопця численні перемоги на чемпіонатах світу та Європи, Паралімпійських іграх 2012 і 2016 років. 


Крім того, Олександр має активну громадську позицію. Він популяризує плавання серед дітей з інвалідністю і робить значний внесок у розвиток Маріуполя як комфортного європейського міста. 
 

Для мене велика честь стати почесним громадянином рідного міста, в якому я народився і живу. Також це звання і велика відповідальність. У громадській діяльності кожен результат, як і в спорті, надихає на нові цілі, нові справи та нові перемоги на шляху до дійсно комфортного міста для кожного. Я вірю, що зміни починаються з кожного з нас.


Щиро вітаємо Олександра Комарова із заслуженим званням! Бажаємо міцного здоров’я, невичерпної енергії та життєвого оптимізму! Нехай вдача завжди супроводжує усі починання, а підтримка та турбота близьких стане невичерпним джерелом сил і натхнення для подальших великих успіхів у спортивній і громадській діяльності!

 

Читайте також: Студентки МДУ Олеся Журавель і Катерина Фурман – переможниці конкурсу студентських наукових робіт із філософії

Переглядів: 232 | Додав: Press