Головна » 2014 » Серпень » 14 » Випускники МДУ Данило Чуфаров і Олександр Комаров – призери Чемпіонату Європи з плавання
15:42
Випускники МДУ Данило Чуфаров і Олександр Комаров – призери Чемпіонату Європи з плавання

З 4 по 10 серпня в місті Ейндховені (Нідерланди) проходив Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями, у якому першість завоювала збірна команда України.

До складу команди увійшли і випускники Маріупольського державного університету: Заслужений майстер спорту Данило Чуфаров та майстер спорту України міжнародного класу з плавання серед спортсменів з обмеженими фізичними можливостями Олександр Комаров. Обидва спортсмени стали призерами чемпіонату, продемонструвавши в черговий раз високий рівень майстерності та професіоналізму.

Данило Чуфаров повернувся зі змагань з золотою та срібною медалями. Золото спортсмен завоював на дистанції 400 метрів вільним стилем, а срібло – на дистанції 200 метрів комплексним плаванням. Це далеко не перша серйозна перемога плавця. Так, у 2013 році він став призером Чемпіонату світу IPC з плавання, встановивши там світовий рекорд. Цього року Данило також став рекордсменом, встановивши світовий рекорд у складі естафети 4х100 м.

Наразі Данило Чуфаров працює доцентом кафедри фізичного виховання та здоров’я людини Маріупольського державного університету.

У свою чергу випускник МДУ 2010 року спеціальності «Міжнародна економіка» Олександр Комаров завоював золоту медаль в естафетному плаванні 4х50 метрів. Він є багаторазовим чемпіоном і рекордсменом України, учасником Параолімпійських Ігор 2012 р. у Лондоні, чемпіоном Світу 2013 року IPS з плавання.

 

Колектив викладачів, співробітників та студентів МДУ щиро вітає
Данила Чуфарова і Олександра Комарова з блискучими перемогами та 
зичить їм здоро
в’я, наснаги та подальших спортивних успіхів!
Ми дякуємо вам за ваш безмежний внесок у розвиток
вітчизняного спорту та укріплення світового іміджу України! 

  

Переглядів: 498 | Додав: Прес-центр