Головна » 2018 » Серпень » 20 » Випускники МДУ Олександр Комаров і Данило Чуфаров – призери Чемпіонату Європи з плавання
16:20
Випускники МДУ Олександр Комаров і Данило Чуфаров – призери Чемпіонату Європи з плавання

З 13 по 19 серпня у Дубліні (Ірландія) проходив Чемпіонат Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю, у якому взяли участь 500 плавців із 50 країн світу. Заслужені медалі на чемпіонаті здобули випускники Маріупольського державного університету, багаторазові призери Паралімпійських ігор, чемпіонатів Європи та Світу Олександр Комаров і Данило Чуфаров.

Данило Чуфаров, випускник спеціальності «Менеджмент», завоював одну бронзову нагороду на 100-метровій дистанції і дві срібні на дистанціях 400 метрів вольним стилем та 200 метрів комплексним плаванням.


Олександр Комаров виборов одну срібну медаль на дистанції 100 метрів вольним стилем, а також дві бронзові на дистанціях 100 метрів на спині і 50 метрів вольним стилем. Олександр отримав диплом МДУ за спеціальністю «Міжнародна економіка», а цього року вступив до магістратури на «Публічне управління та адміністрування».
 

За підсумками змагань збірна України посіла перше загальнокомандне місце у рейтингу, завоювавши 106 медалей: 33 золотих, 44 срібних і 29 бронзових нагород.


Пишаємося досягненнями випускників та зичимо їм нових спортивних перемог!


Читайте також: Історики МДУ отримали грант на створення молодіжної платформи Mariupol Space for Peace 

Переглядів: 261 | Додав: Press