Головна » 2018 » Лютий » 9 » Вітаємо випускників-магістрів Маріупольського державного університету!
18:46
Вітаємо випускників-магістрів Маріупольського державного університету!

9 лютого у Маріупольському державному університеті відбулась урочиста церемонія вручення дипломів магістрам. У цей день в актовій залі університету зібралися рідні та близькі випускників, їх наставники-педагоги, а також почесні гості вишу. У 2018 році МДУ випустив понад 380 магістрів, що вдвічі більше, ніж у минулому році. Серед них традиційно є громадяни іноземних держав: Азербайджану, Китаю, Нігерії. 71 випускник закінчив університет з відзнакою.

З теплими словами привітання до молодого покоління звернувся ректор університету, професор, Почесний Генеральний консул Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтин Балабанов. Він зазначив, що у иші були створені всі умови для якісної підготовки нинішніх магістрів, і побажав випускникам, щоб отриманий диплом допоміг їм здійснити мрію та знайти своє місце у житті.

У церемонії вручення дипломів взяли участь начальник Головного управління Національної поліції в Донецькій області, генерал поліції третього рангу Микола Семенишин, перший заступник прокурора Донецької області, старший радник юстиції Олександр Лівочка, начальник Головного управління Державної фіскальної служби в Донецькій області Сергій Погорілий, радник голови Донецької обласної державної адміністрації Дмитро Ляшов, Генеральний консул Греції в Маріуполі Елені Георгопулу й інші почесні гості.

Серед цьогорічних магістрів є багато молодих людей, які не лише відмінно вчилися, а й займалися наукою, творчістю, були активними учасниками життя університету і міста. Вони брали участь у зарубіжних стажуваннях, ставали призерами всеукраїнських олімпіад і конкурсів наукових робіт, отримували іменні стипендії Президента України, Кабінету Міністрів України, Донецької обласної ради, Маріупольської міської ради. З-поміж них Роман Чумак, Валерія Мітрощенко, Вікторія Сенатосенко, Костянтин Мавроді, Дар'я Пістелева, Поліна Ворончук та інші.

Важливо і те, що багато випускників уже працевлаштовані. Так, випускниця спеціальності «Право» Ольга Дереко працює в Маріупольському місцевому центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Сергій Смирнов (спеціальність «Журналістика») – прес-офіцер у Мангушському відділенні Центрального відділу поліції, Валерій Бриштен (спеціальність «Переклад (італійська)») успішно застосовує отримані навички в відділі міжнародних зв'язків МДУ.

Цього року дипломи магістрів отримали 5 учасників народного ансамблю танцю «Промінь»: Катерина Пупирєва, Тарас Куцик, Альона Бобкова, Анастасія Векліч, Дмитро Сьомін, які протягом усіх років навчання радували викладачів, студентів і гостей університету своїми яскравими виступами.

У слові-відповіді випускники подякували керівництву, педагогічний колектив університету і батькам за підтримку та вагомий внесок у їх професійне й особистісне становлення, а також пообіцяли назавжди зберегти у пам'яті студентські роки, проведені у Маріупольському державному університеті.

Перший випуск магістрів МДУ здійснив у 2005 році. Всього за роки роботи виш підготував понад 2000 магістрів. Випускники Маріупольського держуніверситету успішно працюють на великих підприємствах, у правоохоронних і судових органах, засобах масової інформації, школах і дошкільних навчальних закладах Маріуполя та України. Більше 1000 випускників продовжують навчання і працюють за кордоном.

Читайте також: МДУ оголошує набір на курси підвищення кваліфікації для адвокатів (прийом заяв – до 19 лютого)

Переглядів: 813 | Додав: Прес-центр