Головна » 2020 » Жовтень » 14 » Вітаємо з Днем захисника України та зі святом Покрови!
09:45
Вітаємо з Днем захисника України та зі святом Покрови!Дорогі українці!

Прийміть сердечні вітання з Днем захисника України та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці!

Україна пам'ятає багато боїв за свободу, справедливість та честь. Кожного разу, як українські землі здригалися від вражих наступів славетні козаки сміливо вставали на захист рідної країни та людських життів. Не знаючи страху, не шкодуючи себе, не втрачаючі віри вони йшли до перемоги під захистом Богородиці та з любов'ю до Батьківщини у серці. 


Непорушна сила у руках і кипуча козацька кров у жилах передавалася захисникам Української держави з покоління в покоління. Сьогодні, як і сотні років тому, сміливі та завзяті сини і доньки України боронять цілісність та незалежність рідної країни, бережуть мир і спокій у кожній оселі. Завдяки їм українська нація завжди процвітатиме, знатиме свою історію, шануватиме традиції, плекатиме культуру і мову. 


Дорогі захисники України, низький Вам уклін за нелегку та вкрай важливу службу! Ви – надія на щасливе майбутнє нашої країни! Щиро бажаємо кожному з Вас міцного здоров’я, великої вдачі, невичерпної сили та енергії для героїчних подвигів в ім'я Батьківщини та українського народу! Нехай Богородиця оберігає Вас і допомагає у шляхетній справі! 


Разом з тим хочемо привітати всіх українців зі святом Покрови Пресвятої Богородиці! Мирного неба над головою та родючої землі під ногами! Нехай у Вашому домі завжди панують тепло, затишок і взаєморозуміння, а життя буде довгим, яскравим і не знатиме лих!


Зі святом!

 

Ректорат, профком, 
студентська рада МДУ

 

Переглядів: 140 | Додав: Press