Головна » 2020 » Листопад » 17 » Вітаємо з Міжнародним днем студента!
12:20
Вітаємо з Міжнародним днем студента!Дорогі студенти!

Сердечно вітаємо вас із Міжнародним днем студента! 

Гордістю Маріупольського державного університету були, є та будуть студенти. Це ініціативна і креативна молодь, яка створює майбутнє через сьогодення.
 

Навчання в МДУ багате на яскраві моменти. Лекційні та практичні заняття, зустрічі з провідними фахівцями та вченими, культурно-просвітницькі заходи, студентське самоврядування – все це запорука неповторних і насичених буднів. Студенти Маріупольського університету завжди знаходяться в центрі всіх найголовніших подій, є учасниками громадських, мистецьких і наукових рухів.


Перед молоддю відкриваються великі можливості, які вони успішно використовують. Хлопці та дівчата подорожують до різних країн світу, проходять стажування у зарубіжних вишах-партнерах МДУ, знайомляться з новими людьми, всебічно розвиваються і сприяють розвитку міста, регіону та країни. Не дарма студентські роки називають найкращими!


З нагоди свята щиро зичимо всім студентам Маріупольського державного університету ставити перед собою великі цілі та досягати їх. Нехай поруч із вами завжди будуть надійні наставники та вірні друзі, які підтримають найамбітніші ідеї і допоможуть з реалізацією наймаштабніших планів. Мрійте та втілюйте найсміливіші мрії у реальність! Ми віримо у вас і безмежно пишаємося!

Зі святом!

 

З повагою
ректорат, профком,
студентська рада МДУ

Переглядів: 131 | Додав: Прес-центр