Головна » 2018 » Березень » 8 » Вітання ректора Костянтина Балабанова з нагоди 8 Березня
08:56
Вітання ректора Костянтина Балабанова з нагоди 8 Березня

Дорогі колеги та студентки!
Щиро вітаю вас із Міжнародним жіночим днем!

8 Березня – прекрасне весняне свято, коли природа оживає і дарує надію, а серце сповнюється тепла, любові та поваги до Жінки.

Любі жінки, ви є джерелом натхнення й окрасою цього світу. Ви бачите красу навколо і допомагаєте іншим побачити її. Саме ваш невичерпний оптимізм і життєрадісність дарують нам силу рухатися далі. Чарівність і тендітність жінок надихають чоловіків на великі звершення, народжують бажання робити світ кращим.

Ви є надійною опорою для близьких вам людей. Всупереч поширеній думці, жінкам притаманна велика сила – перш за все, сила духу. Талановиті й енергійні, Ви вмієте створювати затишок і дарувати турботу, радість, любов, без яких складно уявити щасливу родину. 

Приємно відзначити, що більшість нашого колективу складають розумні, порядні і добросовісні жінки, чий професіоналізм, мудрість і нестандартний, творчий підхід допомагають вирішувати надскладні завдання і досягати високих цілей. 

Сьогодні я сердечно вітаю всіх вас, наші милі дівчата і жінки, із цим чудовим святом і бажаю здійснення найзаповітніших мрій! Будьте здоровими, красивими та щасливими, і нехай Ваші серця будуть сповнені любові та натхнення! 

З 8 Березня!

                                                                                                                   З повагою 
ректор МДУ, професор
Костянтин Балабанов

Читайте також: До 8 Березня у Маріуполі відбувся обласний професійно-творчий конкурс "Феєрія краси - 2018"

Переглядів: 238 | Додав: Прес-центр