Головна » 2017 » Березень » 8 » Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з 8 Березня
10:16
Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з 8 Березня

Любі жінки і дівчата!

Сердечно вітаю Вас зі святом краси і ніжності, любові та натхнення – Міжнародним жіночим днем!

З оновленням природи і душі приходить до нас свято 8 Березня – день, коли чарівні жінки отримують щирі слова любові та вдячності, гарні квіти і приємні сюрпризи. Жінка володіє унікальною здатністю прикрашати оточуючий світ, не лише даруючи життя, а й сповнюючи його сенсом та яскравими емоціями. Вона демонструє колосальну енергію, силу та цілеспрямованість на роботі, зберігаючи душевне тепло, чуйність і турботливість для рідних та близьких.

Я пишаюся тим, що працюю у дружному й успішному колективі, де понад 80% викладачів і співробітників – це представниці прекрасної половини людства. Майже 2300 студентів нашого університету – це дівчата. Тож для нас 8 Березня – одне з найбільш важливих та улюблених свят. 

Дорогі жінки та дівчата, ви є окрасою нашого життя і нашого університету. Сердечно дякую всім вам за сумлінну та самовіддану працю, за високі досягнення у роботі та навчанні, за вашу мудрість та ініціативність, за неповторну атмосферу гармонії та взаєморозуміння, яка панує у стінах вишу. 

Щиро зичу вам міцного здоров'я, великого Жіночого щастя, любові, родинної злагоди, миру й оптимістичного настрою! Весна починається з ваших гарних і добрих посмішок, тож нехай у вас буде якомога більше приводів для радості!

Зі святом!


З глибокою повагою та любов’ю
ректор МДУ
Костянтин Балабанов

Читайте також: У МДУ відбувся святковий концерт до Міжнародного жіночого дня

Переглядів: 397 | Додав: Прес-центр