Головна » 2017 » Листопад » 21 » Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!
10:41
Вітаємо з Днем Гідності та Свободи!

Шановні українці! Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи!

Цей день уособлює стійкість, мужність і самовідданість української молоді, яка не пожаліла сил, здоров'я і навіть життя задля кращого майбутнього своєї Батьківщіни. Ініціативне студенство завжди було в авангарді суспільних перетворень. Його щирість, гостре відчуття несправедливості, відчайдушне прагнення змін і віра у перемогу були й залишаються запорукою розбудови незалежної Української держави.

Сьогодні ми сумуємо за загиблими під час кривавих подій на Майдані і тими, хто пожертвував собою, захищаючи жителів Донбасу. Ми вшановуємо подвиг патріотів української землі, які залишаться у пам'яті прийдешніх поколінь як гідний приклад для наслідування.

Події 2013-2014 років возз'єднали націю, стали точкою відліку нової історії України. Наразі ми прагнемо здійснення реформ, які наближатимуть країну до європейського співтовариства, ми й самі є провідниками європейських цінностей – ідей демократії, толерантності, Свободи.

Щиро зичимо вам, шановні співвітчизники, миру, добра й оптимізму! Нехай, попри всі негаразди, у наших серцях живе любов і надія, адже саме вони є ключом до порозуміння та відродження держави. Щастя вам, родинної злагоди, натхнення та великих звершень в ім'я України та українського народу!

З повагою
ректорат, профком,
студентська рада МДУ

Переглядів: 204 | Додав: Прес-центр