Головна » 2017 » Листопад » 17 » Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з нагоди Дня студента
10:25
Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з нагоди Дня студента

Любі студенти Маріупольського державного університету!

Від усієї душі вітаю вас із Днем студента!

Сьогодні ми відзначаємо свято молодості, оптимізму та великих життєвих перспектив. Активна громадянська позиція, творчі ідеї та ініціатива молоді завжди були рушійною силою розвитку цивілізованого, демократичного суспільства. Кілька років тому незгасима енергія студентства, його ентузіазм і відчайдушне прагнення змін запустили двигун реформ і в українській державі.

Зовсім скоро ви станете дипломованими фахівцями і розпочнете свій власний професійний шлях, сприяючи розвиткові та процвітанню Батьківщини. Так має бути, і я впевнений, що ви успішно впораєтесь із цим завданням. 

Особисто я щиро пишаюся вашими досягненнями та бажаю вам подальших успіхів у навчанні, науці і творчості, адже ваші здобутки примножують славу Маріупольського державного університету і роблять нашу працю натхненною.

Набирайтеся сил і терпіння для засвоєння нових знань, зберігайте світло і віру у ваших серцях, підкорюйте нові вершини! Сердечно бажаю вам міцного здоров’я, безмежного щастя, щирої любові, відмінного настрою та втілення найліпших мрій! Зі святом!

З повагою
ректор МДУ 
Костянтин Балабанов


 

Переглядів: 463 | Додав: Прес-центр