Головна » 2016 » Листопад » 24 » Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з нагоди Ювілею університету
09:57
Вітання ректора МДУ Костянтина Балабанова з нагоди Ювілею університету

Шановні викладачі, співробітники, студенти та випускники МДУ!

Щиро вітаю вас зі знаменною датою – 25-річчям Маріупольського державного університету!

МДУ – ровесник незалежності Української держави, який за короткий термін подолав шлях від гуманітарного коледжу при Донецькому державному університеті до класичного вишу. Завдяки колосальній працездатності, таланту і професіоналізму викладачів та співробітників, ініціативності студентів, а також всебічній підтримці Адміністрації Президента України, Міністерства освіти і науки України, Донецької обласної державної адміністрації, Маріупольської міської ради, Донецького національного університету, численних друзів і партнерів як в Україні, так і за кордоном МДУ став провідним центром якісної підготовки фахівців та одним з важливих центрів співпраці України із зарубіжними державами у галузі освіти, науки та культури.

Наш колектив – це ефективна команда, яка успішно поєднує в собі досвід і авторитет старшого покоління з ентузіазмом та енергією молодого. Наші студенти – це гарне та розумне обличчя університету, Маріуполя та України. Наші випускники – це компетентні, затребувані, конкурентоспроможні фахівці, які застосовують отримані знання як на Батьківщині, так і далеко за її межами.

Маріупольський державний університет зустрічає Ювілей сповнений надії та наснаги. За чверть століття ми показали дивовижні темпи розвитку, проте попереду ще багато високих цілей, які обов’язково будуть досягнуті, адже все, що ми робимо, ми робимо для студентів, для нашого міста, для України!

Сердечно вітаю всіх вас із Ювілеєм МДУ та бажаю міцного здоров’я, миру, незгасаючого оптимізму, творчого натхнення та великих успіхів у всіх ваших справах! Нехай щастя, радість і доброта завжди панують у ваших серцях та в нашому університеті! 

З повагою 

ректор МДУ, професор
Костянтин Балабанов

Переглядів: 415 | Додав: Прес-центр