Головна » 2017 » Грудень » 29 » Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від ректора МДУ Костянтина Балабанова
14:42
Вітання з Новим роком та Різдвом Христовим від ректора МДУ Костянтина Балабанова

Шановні викладачі, співробітники та студенти!

Щиро вітаю вас із Новим роком та Різдвом Христовим!

Період новорічних свят незмінно пов'язаний із новими планами, мріями та надіями. Підбиваючи підсумки минулого року, хочу сказати, що він був непростим. Як і всі труднощі, цей рік перевіряв на міцність нас і наше оточення, показував, кому можна довіряти, а кого краще остерігатися. Проте водночас 2017 рік був насиченим та успішним. І секрет цього успіху полягає у злагодженій та результативній роботі дружного колективу, яким я вправі пишатися.

Покровителем 2018 року є Собака, яка, як відомо, є добрим, мудрим та відданим другом людини. У переддень свята, наділений чарівною силою здійснювати всі бажання, щиро зичу вам вірних і надійних друзів, колег, однодумців, завдяки яким усе у житті дається набагато легше! Міцного вам здоров'я, миру та благополуччя, сил і наснаги для досягнення поставленої мети! 

Сердечно бажаю, щоб кожен із вас віднайшов своє власне, неповторне щастя! Для когось воно буде у сім'ї та дітях, для когось – у нових можливостіях професійного та особистісного зростання, хтось буде щасливий, зустрівши справжнє кохання... Нехай усе це буде у вашому житті! Веселих свят!

З Новим роком та Різдвом Христовим!

З глибокою повагою
ректор МДУ, професор
Костянтин Балабанов

Переглядів: 296 | Додав: Press