Головна » 2020 » Листопад » 20 » Вітання з Днем Гідності та Свободи
14:30
Вітання з Днем Гідності та СвободиШановні викладачі, співробітники та студенти! Дорогі українці!

Щиро вітаємо вас із Днем Гідності та Свободи! 

Зі свободи почалася українська незалежність. Вона є основою державних символів України – воля викарбована на гербі, представлена блакитним чистим небом і золотим колосінням поля на прапорі, ввібрана кожним рядком гімну. 


З гідності починається людина та її прагнення зберегти свободу. Історія знає багато спроб підкорити українців. Вона розповість, що можна приборкати тіло, намагатися зломити дух та все ж зазнати поразки – свобода живе у душі, а душу не закувати у кайдани. 


21 листопада ми вшановуємо подвиг сильних духом людей, які не побоялися встати на захист демократичних цінностей України, її суверенності та незалежності, підтримати боротьбу за європейське майбутнє рідної країни. Небайдужі громадяни скористалися своїм правом впливати на долю країни, проявив при цьому моральні чесноти. 


Сьогоднішня свобода – гордість всієї української нації, винагорода за відвагу та вірність переконанням. У наших силах зберегти цю свободу та не допустити, щоб її забрали. Тож нехай прагнення справедливості завжди єднає українців і не тільки у скрутні години, а любов до рідної землі надає сил і надихає на великі звершення в ім’я України! Миру, добробуту, щастя та любові!


Зі святом!  

З повагою
ректорат, профком,
студентська рада МДУ

Переглядів: 99 | Додав: Press