Головна » 2020 » Березень » 7 » Вітання із Міжнародним жіночим днем
11:20
Вітання із Міжнародним жіночим днемШановні колежанки та студентки! Дорогі жінки!

Щиро вітаємо вас із Міжнародним жіночим днем!


Мати, дружина, подруга, колежанка – сучасні жінки майстерно поєднують у собі багато ролей. Вони можуть бути водночас ніжними і сильними, чуйними і завзятими, мрійливими і цілеспрямованими.


Сьогодні жінки можуть самостійно обирати свій життєвий шлях, бути різними і вільними від упереджень – керувати країнами, робити наукові відкриття, ставити світові рекорди, підкорювати гірські вершини та кар’єрні драбини. І при цьому вони здатні створювати родинний затишок і дарувати турботу, радість та любов близьким людям. 


Приємно відзначити, що наш колектив здебільшого складають жінки – розумні, порядні та добросовісні фахівчині, чий професіоналізм, мудрість і творчий підхід допомагають вирішувати надскладні завдання та досягати високих цілей. 


Дорогі жінки та дівчата, у цей святковий день хочеться побажати вам сміливо йти до мети, реалізовувати найамбітніші плани та з пристрастю віддаватися улюбленій справі. Нехай здійснюються усі ваші мрії, а серце ніколи не знає смутку. Безмежного щастя, душевної гармонії та великих успіхів!


З 8 Березня! 


Ректорат, профком, 
студентська рада МДУ

 

Переглядів: 163 | Додав: Press