Головна » 2018 » Жовтень » 4 » Вітання з нагоди Дня народження ректора МДУ Костянтина Балабанова
12:48
Вітання з нагоди Дня народження ректора МДУ Костянтина Балабанова

Колектив викладачів, співробітників та студентів Маріупольського державного університету сердечно вітає ректора, члена-кореспондента Національної академії педагогічних наук України, доктора політичних наук, професора, Почесного Генерального консула Республіки Кіпр у Маріуполі Костянтина Балабанова з Днем народження!

Талановитий педагог і дипломат, Костянтин Балабанов заклав міцний фундамент розвитку Маріупольського державного університету. Створивши у великому промисловому місті осередок гуманітарної освіти, Костянтин Васильович дав потужний імпульс розвитку наукового, інтелектуального і духовного потенціалу Приазов'я. Завдяки його колосальній енергії та унікальному вмінню будувати довгострокові дружні відносини створений у 1991 році гуманітарний коледж перетворився на класичний університет, відомий далеко за межами України. 


Відкритість і доброзичливість, тактовність і делікатність, мудрість і щира турбота про людей роблять його успішним керівником, який має високий авторитет як в Україні, так і за кордоном.


Шановний Костянтине Васильовичу! У цей святковий день щиро зичимо Вам міцного здоров'я, душевного тепла, родинної злагоди, миру і добробуту! Бережіть себе, і нехай відданий Вам колектив і сповнена ідей студентська молодь будуть джерелом творчої наснаги на довгі роки!


З Днем народження!
 

Переглядів: 510 | Додав: Прес-центр