Головна » 2023 » Лютий » 24 » Вивчення англійської у застосунку: подовжені терміни реєстрації у Rosetta Stone
12:40
Вивчення англійської у застосунку: подовжені терміни реєстрації у Rosetta Stone

У рамках міжнародного проєкту «Єднання» Британської консалтингової компанії у сфері вищої освіти Cormack Consultancy Group Університет Халла надає викладачам і студентам Маріупольського державного університету безкоштовний доступ до застосунку Rosetta Stone для вивчення англійської мови.

Онлайн додаток націлений на самостійне навчання, що дозволить встановити зручний графік і темп занять. Система допоможе розпочати вивчення з основ або вдосконалити набуті мовні навички.


Особливістю застосунку є використання методу «занурення», завдяки чому вивчення англійської супроводжуватиметься тільки іноземною мовою без можливості перекладу. Для того, щоб зорієнтуватися у застосунку, Університет Халла надасть користувачам підтримку на вступному онлайн-занятті.
 

Для отримання безкоштовного доступу до Rosetta Stone необхідно не пізніше 3 березня заповнити онлайн форму. Усі, хто вчасно зареєструються, отримають покликання для встановлення Rosetta Stone, а також електронне повідомлення від Університету Халла із вкладеним довідником.

 

Читайте також: «Мотивація нескорених»: запрошуємо студентів МДУ долучитися до грантового конкурсу наукових робіт

Переглядів: 370 | Додав: Прес-центр