Головна » 2013 » Вересень » 12 » Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Вассіліса Пападопулоса в Маріупольський державний університет
16:07
Візит Надзвичайного і Повноважного Посла Грецької Республіки в Україні Вассіліса Пападопулоса в Маріупольський державний університет


дивитись фото

12 вересня Маріупольський державний університет відвідав Надзвичайний і Повноважний Посол Грецької Республіки в Україні Вассіліс Пападопулос. Пан Посол прибув у супроводі Генерального консула Греції в Маріуполі Дімітріса Папандреу і голова Федерації грецьких товариств України Олександри Проценко - Пічаджі. 

 
Візит Вассіліса Пападопулоса до університету цілком закономірний. МДУ є важливим центром духовного відродження греків України і провідним центром співробітництва України із зарубіжними країнами в галузі освіти , науки і культури . За доброю традицією почесних гостей студенти вузу зустріли хлібом-сіллю. У ході екскурсії університетом ректор МДУ, професор, Почесний консул Республіки Кіпр в Маріуполі Костянтин Балабанов розповів про ключові події в історії партнерських відносин вузу з Грецією.
 
Далі відбувся вихід до преси, а потім спеціально на честь прибуття пана Пападопулоса був організований концерт кращих вокалістів та творчих колективів університету.
 
Після відвідання МДУ пан Пападопулос зустрівся з Маріупольським міським головою Юрієм Хотлубеєм, після чого ознайомився з роботою сучасного багатофункціонального логістичного центру - ОРСП «Азовський».
 
***
 
Маріупольський держуніверситет й Грецьку Республіку пов'язує плідна співпраця у сфері освіти, науки і культури. Греція була першим закордонним партнером університету та активно підтримувала вуз на всіх етапах його розвитку. Досвід подібного комплексного співробітництва покладено в основу унікальної моделі розвитку міжнародних відносин, яка успішно реалізується в МДУ сьогодні. Вона передбачає ефективну і всебічну взаємодію з міністерствами освіти, міністерствами закордонних справ, обласними адміністраціями, меріями міст, консульствами, вузами та громадськими організаціями зарубіжних країн.
 

 

Переглядів: 767 | Додав: Прес-центр