Головна » 2020 » Червень » 24 » Візьми участь у стартап-інкубаторі від 1991 Mariupol і реалізуй свою амбітну IT-ідею (подача заявок – до 19 липня)
15:40
Візьми участь у стартап-інкубаторі від 1991 Mariupol і реалізуй свою амбітну IT-ідею (подача заявок – до 19 липня)


Центр розвитку стартапів 1991 Mariupol оголошує про старт нового сезону інкубації новаторських проєктів. Програма реалізується за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

До участі запрошуються автори ідей та інноваційних IT-продуктів віком від 16 років, що проживають на території Донецької та Луганської областей.


Програма інкубації передбачає проведення лекцій і воркшопів, а також розробку проєктів. Заходи проходитимуть кілька разів на тиждень і не заважатимуть навчанню або роботі. По завершенні програми учасники отримають унікальний досвід створення проєктів.


Подати заявку можна до 19 липня. Головна умова для претендентів – мотивація у розробці власних стартапів. Інкубація розпочнеться 4 серпня і триватиме протягом чотирьох місяців. Участь у програмі безкоштовна. 

 

З детальною інформацією можна ознайомитися за посиланням.


Читайте також: Культура, спорт, туризм: програма малих грантів від Маріупольської міської ради (подача заявок – до 15 жовтня)

Переглядів: 111 | Додав: Press2