Головна » 2016 » Листопад » 2 » Воркшоп «Effective micro-lecturing» для аспірантів та старшокурсників МДУ
14:00
Воркшоп «Effective micro-lecturing» для аспірантів та старшокурсників МДУ

29 жовтня на базі історичного факультету Маріупольського державного університету пройшов воркшоп «Effective micro-lecturing» для аспірантів і студентів старших курсів. Його розробили провели старший викладач кафедри філософії та соціології Катерина Трима, і доцент кафедри англійської філології Юлія Федерова.

У липні цього року в рамках курсу «Academic Teaching Excellence: English as Medium of Instruction (ATE)», організованого міжнародною організацією «British council» Катерина Трима і Юлія Федорова пройшли навчання яке поєднує в собі інноваційні методики викладання і мовну практику з метою підвищення якості викладання у вищих навчальних закладах. Завдання курсу тренінгів в рамках курсу полягала в тому, щоб забезпечити професійну підтримку викладачам, які використовують англійську мову для читання своїх курсів. Метою даної програми є підвищення якості викладання англійською мовою для збільшення показників інтернаціоналізації вищих навчальних закладів. Модулі розроблені Британською Радою спільно з Оксфордським університетом. Програма передбачає не тільки навчання, а й поширення отриманих знань. Саме завдяки знанням і навичкам, отриманим в ході тренінгів викладачі МДУ розробили воркшоп.

 

В рамках теоретичної частини воркшопу аспіранти та студенти старших курсів познайомилися з інформацією про те, як правильно структурувати лекцію, стилям лекцій, прийомами донесення інформації до слухачів, які використовують британські викладачі, щоб зробити свої лекції ефективними. У практичній роботі аспіранти і студентам старших курсів презентували свої мікро-лекції англійською мовою, а також аналізували їх згідно з методиками, які розроблені британськими фахівцями.

Читайте також: У МДУ пройшла всеукраїнська інтернет-конференція з питань сучасної психології

Переглядів: 393 | Додав: Прес-центр