Головна » 2021 » Січень » 11 » Вступ 2021: затверджені Правила прийому до МДУ
12:25
Вступ 2021: затверджені Правила прийому до МДУ


На офіційному сайті Маріупольського державного університету оприлюднені Правила прийому на 2021 рік. Відповідний документ затверджений 23 грудня Вченою радою МДУ.

Про нововведення цьогорічної вступної кампанії розповідає приймальна комісія університету.


Предметів ЗНО на вибір стало більше

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 1 лютого і триватиме до 5 березня. Цього року кількість предметів ЗНО на вибір вступника стало більше. Майбутній абітурієнт зможе обрати для проходження незалежного оцінювання українську мову або українську мову та літературу. Крім того, якщо для вступу до закладу вищої освіти необхідна математика, то сертифікат із цього предмету має бути рівня «профільний», рівень «стандарт» зараховується тільки для державної підсумкової атестації.


Для вступу на більшість освітніх програм Маріупольського університету потрібен сертифікат ЗНО з української мови та літератури. Винятком є спеціальності «Середня освіта. Фізична культура», «Екологія», «Системний аналіз», «Кібербезпека», на які можна вступити з результатами незалежного оцінювання з української мови. 


Вступна кампанія розпочнеться у липні

Вступна кампанія 2021 року розпочнеться у середині літа. На цей період припадає реєстрація особистих електронних кабінетів, проведення вступних іспитів, подача заяв і документів на вступ, формування рейтингових списків рекомендованих на зарахування та затвердження наказів про зарахування. 


Згідно з новими Правилами прийому абітурієнт може подати до п’яти заяв на бюджетну форму навчання та не більше 30 – на контрактну. Скористатися правом електронної подачі заяв на вступ через особистий кабінет зможуть абітурієнти, які мають хоча б один сертифікат ЗНО. 


Залишилося незмінним проведення вступних іспитів до початку подачі документів для абітурієнтів пільгових категорій, які вступають на бюджетну форму навчання. Реєстрація на участь у вступних випробуваннях проходитиме з 24 червня по 3 липня у приймальній комісії МДУ.


Мінімальні та додаткові бали при вступі  

Як і минулого року, для вступу на бюджетну форму навчання прохідний конкурсний бал становить 125 балів, на контрактну – 100 балів. Для вступу на спеціальності «Право», «Міжнародне право», «Міжнародні відносини», «Міжнародний бізнес», «Публічне управління та адміністрування» мінімальний прохідний бал складає 140 балів як на бюджетну, так і на контрактну форми навчання. 


Цього року спеціальності «Дошкільна освіта» та «Початкова освіта» отримали особливу підтримку, тому абітурієнти, які успішно закінчили у рік вступу підготовчі курси МДУ, отримають додаткові бали для вступу на зазначені освітні програми. Крім того, додаткові бали можна отримати і при вступі на спеціальності «Екологія» та «Системний аналіз». 


До магістратури із ЗНО та дипломом бакалавра права

Одним із нововведень вступної кампанії 2021 року є обов’язкове складання єдиного вступного випробування з іноземної мови у формі ЗНО для вступу на всі спеціальності ОС «Магістр». 


Також змін зазнав вступ на спеціальність «Право». Від тепер вступити на правничу магістерську програму зможуть тільки абітурієнти, які є бакалаврами права. 


Як і у попередні роки реєстрацію на ЗНО для вступу до магістратури здійснюватиме приймальна комісія Маріупольського держуніверситету у травні. 

 

Читайте такожВступ 2021: МДУ оголошує набір на прискорені курси підготовки до ЗНО
 

Підпишіться на телеграм-канал «МДУ про вступ» і першими дізнавайтеся актуальну інформацію

Переглядів: 319 | Додав: Press