Головна » 2018 » Липень » 10 » Вступ до магістратури – 2018: інформація щодо єдиних вступних випробувань
10:52
Вступ до магістратури – 2018: інформація щодо єдиних вступних випробувань

Відповідно до Умов прийому на навчання до закладів вищої освіти України в 2018 році єдиний вступний іспит з іноземної мови проводиться 11 липня, єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей – 13 липня.

Початок випробувань о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.


Нагадуємо, що вступникам необхідно роздрукувати запрошення-перепустки на зазначені вступні випробування зі своїх елекронних кабінетів на сайті Українського центру оцінювання якості освіти. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та пін-кодом, указаним у ньому.

 

Для входу до пункту тестування учасник має показати:

  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.

 

У пункті тестування заборонено використовувати і мати при собі протягом часу, відведеного на вступні випробування, засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку вступних випробувань).

 

Читайте також: Вступ до магістратури

Переглядів: 493 | Додав: Press