Головна » 2018 » Червень » 21 » Вступ до магістратури – 2018: запрошення-перепустки вже в електронних кабінетах вступників
14:42
Вступ до магістратури – 2018: запрошення-перепустки вже в електронних кабінетах вступників

В електронних кабінетах вступників, які складають єдине фахове вступне випробування для спеціальності «Право» та єдиний вступний іспит з іноземної мови, вже наявні запрошення-перепустки. У них зазначена адреса пункту, в якому абітурієнт проходитиме вступне випробування. Доступ до сторінки здійснюється за номером екзаменаційного листка та пін-кодом, указаним у ньому.

Єдиний вступний іспит з іноземної мови відбудеться 11 липня, єдине фахове вступне випробування з права та загальних навчальних правничих компетентностей 13 липня.


Початок випробувань о 10:00. Допуск учасників до пункту тестування триватиме з 09:15 до 09:50.


Для входу до пункту тестування учасник має показати:

  • екзаменаційний листок;
  • документ, що посвідчує особу (серія (за наявності) та номер якого зазначені в екзаменаційному листку);
  • запрошення-перепустку.


У пункті тестування заборонено використовувати і мати при собі протягом часу, відведеного на вступні випробування, засоби зв’язку, пристрої зчитування, оброблення, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку вступних випробувань).


За матеріалами Українського центру оцінювання якості освіти


Читайте також: ЗНО в магістратуру: терміни вступної кампанії

Переглядів: 367 | Додав: Press