Головна » 2020 » Липень » 6 » Вступ до магістратури - 2020: оприлюднені відповіді на завдання ЄФВВ
14:40
Вступ до магістратури - 2020: оприлюднені відповіді на завдання ЄФВВ


3 липня абітурієнти, які планують вступати на правничі спеціальності, пройшли єдине фахове вступне випробування (ЄФВВ). Завдання та правильні відповіді оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Екзамен складався з тестів на загальні навчальні правничі компетентності (ТЗНПК) та на вісім базових правничих дисциплін. Усього тестування передбачало виконання учасниками 130 завдань.


Результати тестування будуть розміщені на інформаційних сторінках вступників «Кабінет учасника ЄФВВ/ЄВІ» не пізніше 14 календарних днів із дня їх проведення.


Зареєстровані учасники, які не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ через поважні причини, можуть зареєструватися на додаткову сесію, яка відбудеться 17 липня. Для цього необхідно протягом трьох календарних днів (з урахуванням дня проведення тестування) подати до регіонального центру, на території якого особа мала проходити тестування, документ, що підтверджує причину неучасті в основній сесії, та заяву.


Участь у додатковій сесії можуть взяти вступники, які:

  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але стосовно них допущено порушення процедури проведення вступних випробувань, яке вплинуло на об’єктивність встановлення результатів
  • брали участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ, але не змогли завершити виконання завдань вступних випробувань у зв’язку з різким погіршенням стану здоров’я або виникненням інших обставин у пункті тестування
  • не змогли взяти участь в основній сесії ЄФВВ/ЄВІ через причини, які не залежали від їхніх дій та волі.


Читайте також: Вступ до магістратури - 2020: оприлюднені відповіді на завдання ЄВІ

Переглядів: 197 | Додав: Press2